Poniżej znajdują się portale branżowe, z którymi współpracujemy.


- klimatyzacja
- wentylacja
- chłodnictwo

Portal klimatyzacja.pl: branżowy serwis internetowy prowadzony od ponad 11 lat przez Firmę Termoclima. Nadrzędnym celem portalu jest dostarczenie wszelkich informacji dotyczących branży HVAC oraz zgromadzenie w jednym miejscu wszystkich liczących się na rynku Firm, oraz organizacji branżowych. Ponadto serwisy zawierają moduły interaktywne umożliwiające samodzielnie zamieszczanie publikacji, ogłoszeń, ofert pracy, artykułów i produktów, a także wysyłanie i odbieranie zapytań ofertowych.


- ogrzewanie
- pompy ciepła

Portal ogrzewnictwo.pl: branżowy serwis internetowy prowadzony przez Firmę Termoclima od ponad 9 lat. Skupia on dziesiątki firm, zrzeszeń zawodowych i branżowych działających w branży grzewczej. Znajdziecie tutaj informacje o nowościach w branży grzewczej, produktach, promocjach, usługach oraz spotkaniach branżowych. Dzięki naszemu portalowi dotrzecie do odpowiednich dostawców znajdujących się w Katalogu Firm.


- budownictwo pasywne
- budownictwo energooszczędne

Portal pasywny-budynek.pl: nowy branżowy serwis internetowy uruchomiony przez Firmę Termoclima. Znajdziecie tutaj informację jak zbudować nowoczesny i energooszczędny dom krok po kroku, przechodząc przez wszystkie etapy tego procesu. Znajdziecie tu nowoczesne techniki budowlane, pokażemy sposoby rozwiązania problemów występujących na budowie, pomożemy przebrnąć przez gąszcz przepisów i wymaganych dokumentów. Pokażemy sprawdzone rozwiązania i najnowsze urządzenia oraz umożliwimy zdobywanie i wymianę informacji. Moduły na stronie pomogą odnaleźć informację o nowościach, produktach, promocjach, usługach, spotkaniach branżowych. Nasz portal pomoże szybko dotrzeć do odpowiednich dostawców znajdujących się w Katalogu Firm.