Dołącz do CADprofi i przenieś swoją karierę na wyższy poziom!

Poszukujemy utalentowanych osób, które z pasją podchodzą do swojej pracy
i chcą dołączyć do naszego zespołu w naszym biurze w Polsce.

Aktualnie dostępne stanowiska:

Miejsce pracy: Praca stacjonarna w naszym biurze w Radomiu

Twój zakres obowiązków:

  • Rozwój oprogramowania inżynierskiego, wspomagającego projektowanie CAD (nakładki na AutoCAD i inne programy CAD)
  • Proponowanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Współudział w planowaniu i realizacji testów funkcjonalnych
  • Testowanie dostarczanych rozwiązań
  • Dbałość o jakość kodu
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji tworzonego oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, elektrotechnika z programowaniem lub kierunki pokrewne)
  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem języków C++, C#
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w rozwoju oprogramowania C++
  • Doświadczenie z nowymi wersjami MS VS
  • Znajomość SQL, wiedza z zakresu programowania baz danych
  • Znajomość zagadnień optymalizacji kodu
  • Znajomość wzorców projektowych i umiejętność ich zastosowania
  • Doświadczenie w refaktoryzacji kodu
  • Komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość narzędzi: GIT, Jira, Confluence
  • Mile widziana znajomość środowisk multiplatformowych, np. QT (Windows/Linux/OS)

  • Praca z oprogramowaniem CAD (AutoCAD i inne programy CAD)
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
  • Udział w merytorycznym planowaniu nowych poleceń wspomagających projektowanie
  • Prowadzenie testów oprogramowania CAD

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (również wykształcenie niepełne)
  • Dobra znajomość oprogramowania CAD oraz MS Excel
  • Umiejętność tworzenia budowlanych rysunków technicznych
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z instalacjami sanitarnymi i/lub elektrycznymi
  • Mile widziana znajomość html i innych zagadnień związanych z zarządzaniem treścią na www
  • Myślenie analityczne służące rozwiązywaniu problemów przy pracy z oprogramowaniem
  • Znajomość j. angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

Wsparcie i dostępność w zakresie szkolenia i wdrożenia.
Szacunek i zaufanie do pracownika.
Niekorporacyjną kulturę pracy.
Możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń.
Ciekawą pracę w rozwijającej się dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.
Partnerską atmosferę oraz otwartą komunikację w zespole.
Gwarancję stabilnego zatrudnienia (średni staż pracy wynosi 8,5 roku).

Benefity:

Dofinansowanie nauki języków
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Elastyczny czas pracy
Spotkania integracyjne
Brak dress code’u
Kawa / herbata
Paczki świąteczne