CADprofi

Program wspomagający projektowanie architektury, mechaniki oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Informacje dot. bezpieczeństwa oraz warunków użytkowania programów pobieranych z cadprofi.com

Dostępna jest nowa wersja oprogramowania CADprofi 2020.
Użytkownicy posiadający aktywną subskrypcję mogą już dziś pobrać nową wersję. Jeśli subskrypcja wygasła to proponujemy zakup aktualizacji

Czytaj więcej

Nowość - CADprofi 2020. W promocji taniej aż do 20%!

Z okazji premiery CADprofi 2020 przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Jest to doskonała okazja do zakupu programu wspomagającego projektowanie architektury, mechaniki oraz inst. sanitarnych i elektrycznych.
 

Produkty objęte promocją:

 

CADprofi

Nowe licencje CADprofi i CP-Symbols

Skorzystaj z promocji i już dziś zacznij stosować rozwiązania CADprofi, które zapewnią Ci szybszą pracę oraz niższe koszty - tylko teraz w promocyjnej ofercie taniej o 10%! Dodatkowo otrzymasz rok subskrypcji pakietu dodatkowych korzyści.
 

CADprofi

Aktualizacje, rozszerzenia, subskrypcje

Posiadasz starszą wersję CADprofi? Teraz jest najlepszy moment aby ją zaktualizować lub rozszerzyć! Za minimalną opłatą otrzymasz najnowszą wersję programu oraz rok subskrypcji pakietu dodatkowych korzyści. A to wszystko taniej aż o 20%!
 

 


Promocja jest ważna do 08.12.2019.

Projektuj szybciej i wygodniej

Dzięki wielu funkcjom dostępnym w programie CADprofi swoją pracę wykonasz znacznie szybciej.

Za niewielką cenę możesz łatwo rysować i edytować projekty wykorzystując zaawansowane polecenia oraz największe biblioteki symboli i obiektów. CADprofi składa się z 4 profesjonalnych modułów, które spełnią oczekiwania każdego projektanta lub użytkownika CAD:

CADprofi wspomaga tworzenie planów ewakuacyjnych i instalacji ppoż.

Przykładowe funkcje CADprofi:


Tysiące symboli CAD

Nie trać czasu na tworzenie własnych bloków CAD!

Kup profesjonalne biblioteki symboli, stworzone według polskich i międzynarodowych norm.

CP-Symbols to 17 bibliotek, które możesz kupić oddzielnie lub w seriach branżowych:

Inteligentne wstawianie symboli, automatyczne tworzenie zestawień to tylko niektóre zalety programu.

Biblioteki producentów

Skorzystaj ze zbioru bibliotek wielu znanych producentów:

  • Aparatura i rozdzielnice elektryczne.
  • Szynoprzewody, korytka siatkowe.
  • Projektowanie instalacji odgromowych.
  • Armatura, pompy, kotły, zbiorniki, itp.
  • Elementy instalacji spalinowych/kominowych.
  • Elementy instalacji kanalizacyjnych.
  • Typowe układy kotłowni.
  • Biblioteki w technologii BIM, w tym rodziny Revit (rfa).

 

Maksymalna zgodność

Nasze programy są wykorzystywane przez dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie. Dlatego przy rozwoju programu zwracamy szczególną uwagę na jego pełną zgodność z innymi programami CAD. Automatyczny konfigurator zapewnia optymalne dopasowanie aplikacji do znalezionego środowiska niezależnie od wybranego przez użytkownika programu bazowego (AutoCAD, Bricscad, GstarCAD, progeCAD, ZWCAD i inne). Rysunki tworzone w naszych programach są w pełni zgodne z formatami DWG i DXF i mogą być edytowane w dowolnym systemie CAD bez konieczności używania naszej aplikacji. System automatycznych aktualizacji przez Internet umożliwia każdemu użytkownikowi łatwe korzystanie z najnowszych funkcji.

Wielojęzyczność

Oparty o Unicode interfejs użytkownika jest dostępny w 24 językach, m.in.: w polskim, angielskim, bułgarskim, chińskim (simplified), chorwackim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, koreańskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, rumuńskim, serbskim, słoweńskim, szwedzkim, tureckim, węgierskim i włoskim.

Język można łatwo zmienić w programie konfiguracyjnym.

BIM

Technologia BIM (Building Information Modeling) jest coraz częściej stosowana w projektowaniu budynków. W programie CADprofi wprowadzono klasyfikacje obiektów i zarządzanie warstwami w oparciu o Open BIM (klasyfikacja IFC). Dane BIM są uwzględniane w zestawieniach i mogą być przekazywane do aplikacji stosowanych podczas realizacji inwestycji. Dodatkowo nasza firma tworzy dla wielu producentów dane w technologii BIM, w tym rodziny Revit w formacie rfa. Modele 3D zawarte w naszym oprogramowaniu mogą być także wykorzystywane w programach CAD pozwalających na import i eksport plików w standardzie IFC.

Pobierz i przetestuj program!
Informacje dot. bezpieczeństwa oraz warunków użytkowania programów pobieranych z cadprofi.com