CADprofi

Program wspomagający projektowanie architektury, mechaniki oraz instalacji sanitarnych i elektrycznych.

Informacje dot. bezpieczeństwa oraz warunków użytkowania programów pobieranych z cadprofi.com

Promocja - aż do 50% taniej na koniec wakacji

Powrót do rzeczywistości i codziennych obowiązków po wakacjach bywa trudny. Postanowiliśmy więc go nieco umilić ponawiając ofertę promocyjną na oprogramowanie CADprofi. Jest to doskonała okazja do zakupu pakietu wspomagającego projektowanie.
 

Produkty objęte promocją:

 

CADprofi

CADprofi Suite - licencja komercyjna

Wakacje nie są od tego aby się ograniczać! Kupując pakiet CADprofi Suite zamiast pojedynczego modułu zapewnisz sobie pełną funkcjonalność bez żadnych kompromisów. Pełna koordynacja wszystkich czterech branż - tylko teraz w promocyjnej ofercie taniej aż o 25%! Dodatkowo otrzymasz rok darmowej subskrypcji pakietu dodatkowych korzyści.
 

CADprofi

CADprofi Suite - aktualizacja, rozszerzenie

Posiadasz starszą wersję CADprofi? Teraz jest najlepszy moment aby ją zaktualizować lub rozszerzyć! Za minimalną opłatą otrzymasz najnowszą wersję programu, dostęp do wszystkich czterech modułów zapewniających pełną gamę funkcjonalności oraz rok darmowej subskrypcji pakietu dodatkowych korzyści. A to wszystko taniej aż o 50%!
 

 


Promocja jest ważna do 03.09.2019.

Projektuj szybciej i wygodniej

Dzięki wielu funkcjom dostępnym w programie CADprofi swoją pracę wykonasz znacznie szybciej.

Za niewielką cenę możesz łatwo rysować i edytować projekty wykorzystując zaawansowane polecenia oraz największe biblioteki symboli i obiektów. CADprofi składa się z 4 profesjonalnych modułów, które spełnią oczekiwania każdego projektanta lub użytkownika CAD:

CADprofi wspomaga tworzenie planów ewakuacyjnych i instalacji ppoż.

Przykładowe funkcje CADprofi:


Tysiące symboli CAD

Nie trać czasu na tworzenie własnych bloków CAD!

Kup profesjonalne biblioteki symboli, stworzone według polskich i międzynarodowych norm.

CP-Symbols to 17 bibliotek, które możesz kupić oddzielnie lub w seriach branżowych:

Inteligentne wstawianie symboli, automatyczne tworzenie zestawień to tylko niektóre zalety programu.

Biblioteki producentów

Skorzystaj ze zbioru bibliotek wielu znanych producentów:

  • Aparatura i rozdzielnice elektryczne.
  • Szynoprzewody, korytka siatkowe.
  • Projektowanie instalacji odgromowych.
  • Armatura, pompy, kotły, zbiorniki, itp.
  • Elementy instalacji spalinowych/kominowych.
  • Elementy instalacji kanalizacyjnych.
  • Typowe układy kotłowni.
  • Biblioteki w technologii BIM, w tym rodziny Revit (rfa).

 

Maksymalna zgodność

Nasze programy są wykorzystywane przez dziesiątki tysięcy użytkowników na całym świecie. Dlatego przy rozwoju programu zwracamy szczególną uwagę na jego pełną zgodność z innymi programami CAD. Automatyczny konfigurator zapewnia optymalne dopasowanie aplikacji do znalezionego środowiska niezależnie od wybranego przez użytkownika programu bazowego (AutoCAD, Bricscad, GstarCAD, progeCAD, ZWCAD i inne). Rysunki tworzone w naszych programach są w pełni zgodne z formatami DWG i DXF i mogą być edytowane w dowolnym systemie CAD bez konieczności używania naszej aplikacji. System automatycznych aktualizacji przez Internet umożliwia każdemu użytkownikowi łatwe korzystanie z najnowszych funkcji.

Wielojęzyczność

Oparty o Unicode interfejs użytkownika jest dostępny w 24 językach, m.in.: w polskim, angielskim, bułgarskim, chińskim (simplified), chorwackim, czeskim, duńskim, fińskim, francuskim, greckim, hiszpańskim, holenderskim, japońskim, koreańskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, rumuńskim, serbskim, słoweńskim, szwedzkim, tureckim, węgierskim i włoskim.

Język można łatwo zmienić w programie konfiguracyjnym.

BIM

Technologia BIM (Building Information Modeling) jest coraz częściej stosowana w projektowaniu budynków. W programie CADprofi wprowadzono klasyfikacje obiektów i zarządzanie warstwami w oparciu o Open BIM (klasyfikacja IFC). Dane BIM są uwzględniane w zestawieniach i mogą być przekazywane do aplikacji stosowanych podczas realizacji inwestycji. Dodatkowo nasza firma tworzy dla wielu producentów dane w technologii BIM, w tym rodziny Revit w formacie rfa. Modele 3D zawarte w naszym oprogramowaniu mogą być także wykorzystywane w programach CAD pozwalających na import i eksport plików w standardzie IFC.

Pobierz i przetestuj program!
Informacje dot. bezpieczeństwa oraz warunków użytkowania programów pobieranych z cadprofi.com