CADprofi

Mimari ve mekanik projelerin, tesisat ve elektrik montajı tasarımında yardımcı olur.

Information regarding safety and terms of use of software downloaded from cadprofi.com

Football promotion - buy program cheaper up to 50%!

On the occasion of the European Football Championship we have prepared a special promotion for all CADprofi and CP-Symbols products.

CADprofi is an international company with headquarters located in Poland and Germany, therefore in the "Football promotion" the discount for CADprofi software depends on the result of the last match of the Polish or German team. For every goal scored by Polish or German teams we increase the discount by 10%, while for each lost goal we increase the discount by 1%.

Result for last match for promotion: Germany - Hungary 2:2
Current discount on all products: 22%
Next match for promotion: 29.06.2021 Germany - England

Notice:
Promotion ends three days after the last Poland or Germany match. We hope it will be the final match :-) Maximum discount amount is 50%.
Promotion counts the result of the match without possible penalty shoot-out series.

Hızlı ve verimli tasarlayın

CADprofi programındaki çok sayıdaki özellik sayesinde işinizi çok daha hızlı tamamlayacaksınız.

Gelişmiş komutları ve geniş sembol ve nesne kütüphanesini kullanarak küçük bir maliyet karşılığında projelerinizi kolaylıkla çizebilir ve düzenleyebilirsiniz. CADprofi, her tasarımcının veya CAD kullanıcısının ihtiyaçlarını karşılayacak 4 modül içeriyor:

Binlerce CAD sembolü

Kendi CAD bloklarınızı oluşturmak için zaman harcamayın!

Hem ulusal, hem de uluslararası standartlara göre oluşturulan profesyonel sembol kütüphanelerini satın alın.

CP-Symbols, ayrıca veya topluca alınabilecek 17 kütüphane içeriyor:

Akıllı sembol ekleme, otomatik spesifikasyon oluşturma, programın sağladığı avantajlardan sadece bazıları.

Üreticilerin kütüphaneleri

Çok sayıda iyi tanınan üreticinin kütüphanelerinden oluşan koleksiyonun avantajını yaşayın:

  • Düzenek ve elektrik dağılım tabloları.
  • Baralar, örgülü kablo kanalları.
  • Işıklandırma güvenlik sistemleri tasarımı.
  • Armatür, pompalar, kazanlar, tanklar vs.
  • Egzos dumanı/baca montajı öğeleri.
  • Sıhhi tesisat montajı öğeleri.
  • Tipik kazan sistemleri.

 

Çok Dilli

Unicode temelli kullanıcı arayüzü, 24 dil desteği içeriyor, ör. İngilizce, Bulgarca, Basitleştirilmiş Çince, Hırvatça, Çekçe, Danimarkaca, Hollandaca, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce, Romanca, Rusça, Sırpça, Slovekyaca, İspanyolca, İsveççe, Japon ve Türkçe.

Arayüz dilini, programın kongürasyonunu belirlerken kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

Yazılımımız birçok ülkede uzman distribütörler tarafından temsil edilmektedir, bu sayede doğrudan ana dilinizde destek alabilirsiniz.

Azami uyumluluk

Dünya genelindeki on binlerce kullanıcı hâlihazırda CADprofi paketini seçmiş durumdadır. İşte bu nedenden dolayı her zaman için yazılımımızın her yeni sürümünde diğer CAD uygulamaları ile tam uyumluluk yakalamaya çalışıyoruz. CADprofi, seçili yazılım ortamları ile (AutoCAD, ARES, Bricscad, GstarCAD, progeCAD, ZWCAD ve daha fazlası) optimal açıdan uyumlu olabilmek için kendini otomatik olarak yapılandırmaktadır. CADprofi içerisinde oluşturulan çizimler, DWG ve DXF formatlarına tam uyum göstermektedir ve yazılımımızın çalıştırılmasına ve kullanılmasına gerek olmadan her CAD uygulamasında düzenlenebilir.

BIM

BIM (Building Information Modeling) technology is increasingly used in building design. Classification and management of layers based on Open BIM (IFC classification) is available in the CADprofi program. BIM data is included in specifications and can be transferred to applications that are used during the investment phase. Additionally our company creates data in BIM (including rfa Revit format) for many manufacturers. 3D models included in our software can also be used in many CAD programs that allow to import and export files in IFC standard.

30 günlük ücretsiz demonuzu indirin ve test edin!Information regarding safety and terms of use of software downloaded from cadprofi.com